Ömer Altunbulak Tasarım ve Danışmanlık, 2014 yılında Ömer ALTUNBULAK tarafından İnşaat Müşavirliği ve Tasarım sektörüne yeni bakış açıları kazandırmak, kalıcı izler bırakmak ve öncü bir şirket olmak hedefleriyle kurulmuştur..

Tasarım ve Danışmanlık üzerine mimari tasarım hizmetinden, anahtar teslimi projelere kadar, uygulama sürecinin takibini uzman ve yüksek donanımlı ekibiyle yürüterek müşterilerini estetik ve fonksiyonel zeminde tüm beklentilerini karşılayan, hayal ettikleri mekanlara kavuşturmaktadır. Sahip olduğu uygulama tecrübesi ile henüz proje aşamasında ekonomik kriterleri de göz önünde bulundurarak, elverişli çözümler üretebilme yetkinliğine ve gücüne sahiptir.

Ağırlıklı olarak İnşaat öncesi ve sonrası alanlarda müşavirlik üzerine hizmet verirken satın alma süreçleri ,malzeme tedarik zinciri, taşeron firmalar ve sözleşmeleri , muhasebe süreçlerinin oluşturulması yönünde akla  gelen bütün alanlarda sizlere kaliteli ve güvenilir bilgiler vermeyi misyon edinmiştir.

Proje uygulama süreçlerinde kullandığı malzeme ve teknolojiler sayesinde firma, mevcut ya da doğabilecek sorunları doğru ve kalıcı çözümler oluşturarak ortadan kaldırmakta; bu süreçte kompleks programlara, yarattığı profesyonel birlikteliklerle yanıt vermektedir..

Nitelikli ve ilham verici bir projenin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanan Ömer Altunbulak Tasarım ve Danışmanlık , bu yaklaşımı kullanıcıya kaliteli ve mutluluk yüklü bir mekan deneyimi sağlamanın en önemli aracı olarak benimsemektedir..